KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12746220
nr 1274 6220
Oljemålningar
2 st. Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerade. Olja på pannå, 32x22 + 45x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:39:53
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)